Nové Hikvision DS-9664NXI-I8/VPro - 64x IP/ 32Mpix/ 384Mbit/ 8x HDD/ 2x LAN/ Alarm I/O Zobrazit větší

Hikvision DS-9664NXI-I8/VPro - 64x IP/ 32Mpix/ 384Mbit/ 8x HDD/ 2x LAN/ Alarm I/O

Na dotaz

Profesionální 64kanálový síťový videorekordér s AI analýzou založenou na velkých jazykových modelech Guanlan. Podpora AcuSeek a AcuSearch funkcí, rozpoznávání obličejů až na 8 kanálech, dekódování 32 kanálů v 1080p, 8 SATA rozhraní pro HDD až 20 TB.

Více informací

107 204 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací


Hikvision DS-9664NXI-I8/VPro





Profesionální síťový videorekordér s pokročilou AI analýzou pro náročné bezpečnostní instalace.


Představujeme výkonný 64kanálový NVR vybavený inteligentní analýzou založenou na velkých AI modelech Guanlan. Zařízení podporuje současné zpracování až 64 kanálů s funkcemi AcuSeek a AcuSearch pro efektivní vyhledávání osob a vozidel v záznamech, přičemž dokáže modelovat až 300 000 cílů denně.


Rekordér nabízí rozpoznávání obličejů na 8 kanálech s knihovnou až 50 000 fotografií obličejů a podporuje automatické rozpoznávání registračních značek (ANPR) pro více než 100 zemí světa. S kapacitou 8 SATA rozhraní pro pevné disky až 20 TB každý a podporou RAID 0/1/5/6/10 zajišťuje maximální spolehlivost uložených dat. Vstupní šířka pásma 384 Mbps a výstupní 256 Mbps garantují plynulý provoz i při plném vytížení všech kanálů.







  • Pokročilá AI analýza založená na velkých obrazových modelech Guanlan s podporou AcuSeek a AcuSearch funkcí pro všech 64 kanálů

  • Rozpoznávání obličejů až na 8 kanálech s knihovnou 50 000 fotografií a výkon 4kanálového zachycení lidských obličejů při rozlišení 2 Mpx

  • Automatické rozpoznávání registračních značek (ANPR) pro více než 100 zemí včetně České republiky a celé Evropy

  • Výkonné dekódování až 32 kanálů v rozlišení 1080p při 30 fps (20 kanálů při aktivní AI analýze NVR)

  • Dva nezávislé 4K HDMI výstupy (3840 × 2160 px při 30 Hz) a dva VGA výstupy pro flexibilní monitorování

  • Osm SATA rozhraní s podporou hot-swap pro HDD až 20 TB každý a hardwarová podpora RAID 0/1/5/6/10

  • Komprese H.265+ snižující nároky na úložný prostor až o 75 % oproti standardnímu H.264

  • Duální gigabitová síťová rozhraní 10/100/1000 Mbps s podporou až 128 současných vzdálených připojení

  • Pokročilé zabezpečení s 16 vstupy a 9 výstupy alarmů, RS-232 a RS-485 rozhraními pro ovládání periferií

  • Podpora až 8 IP reproduktorů pro obousměrnou audio komunikaci a POS integrace pro maloobchodní aplikace






Inteligentní vyhledávání AcuSeek a AcuSearch
Funkce AcuSeek umožňuje rychlé vyhledávání v záznamech na základě charakteristických rysů osob (barva oblečení, pohlaví, věk) nebo vozidel (značka, barva, typ). AcuSearch pak poskytuje komplexní prohledávání všech kanálů současně s možností modelování až 300 000 cílů denně.


Rozpoznávání obličejů a ANPR
Rekordér nabízí pokročilé rozpoznávání obličejů s možností porovnávání až na 8 kanálech současně. Knihovna pojme až 16 databází s celkem 50 000 fotografiemi (každá do 4 MB, celková kapacita 1 GB). Automatické rozpoznávání registračních značek funguje pro více než 100 zemí a regionů světa, včetně všech evropských států, a dokáže identifikovat atributy vozidla jako značku, barvu a typ.


Flexibilní úložiště a RAID
Osm SATA rozhraní s podporou hot-swap umožňuje instalaci pevných disků až 20 TB každý, což poskytuje maximální kapacitu 160 TB. Hardwarová podpora RAID 0/1/5/6/10 zajišťuje ochranu dat podle požadavků instalace. Dodatečné eSATA rozhraní umožňuje připojení externího úložiště. Upozornění: funkce RAID a AI nelze používat současně.


Síťové možnosti a vzdálený přístup
Dva gigabitové síťové porty podporují redundanci nebo rozdělení provozu. Rekordér je kompatibilní s protokoly ONVIF (profil S/G), SDK a ISAPI pro snadnou integraci do stávajících systémů. Služby Hik-Connect a DDNS umožňují jednoduchý vzdálený přístup přes internet s podporou až 128 současných připojení.


POS integrace a pokročilé funkce
Podpora POS (Point of Sale) systémů umožňuje spouštění nahrávání a alarmů na základě transakcí s možností překrytí informací o transakci přímo do živého náhledu i záznamu. Rekordér podporuje připojení až 8 IP reproduktorů pro obousměrnou audio komunikaci a hlasové varování.






ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Video výkon a kapacita záznamu

IP video vstupy: 64 kanálů

Vstupní šířka pásma: 384 Mbps

Výstupní šířka pásma: 256 Mbps
Maximální rozlišení záznamu: 32 Mpx

Dekódování: 32 kanálů v 1080p při 30 fps (20 kanálů při aktivní AI)

Formáty komprese: H.265+, H.265, H.264+, H.264
Synchronní přehrávání: 16 kanálů

Inteligentní AI funkce (Guanlan Model)


AI funkce NVR: rozpoznávání obličejů

AI funkce kamer: rozpoznávání obličejů, perimetrická ochrana, video strukturalizace, AcuSearch, detekce pohybu 2.0, ANPR, počítání osob, AcuSeek

Rozpoznávání obličejů: 8 kanálů, knihovna až 50 000 fotografií

AcuSeek/AcuSearch: všech 64 kanálů, 300 000 cílů/den

ANPR (čtení RZ): všechny kanály, podpora pro více než 100 zemí a regionů (včetně ČR)

Obrazová, zvuková a datová rozhraní


Video výstupy: 2× HDMI, 2× VGA (simultánní výstup HDMI1/VGA1, HDMI2/VGA2)
Rozlišení výstupu HDMI1: 4K (3840 × 2160/30Hz), 2K (2560 × 1440/60Hz), 1080P (1920×1080/60Hz), 720P (1280×720/60Hz)
Rozlišení výstupu HDMI2: 1080P (1920×1080/60Hz, 720P (1280×720/60Hz)
Rozlišení výstupu VGA1/VGA2: 1080P (1920×1080/60Hz, 720P (1280×720/60Hz)
Audio výstupy: 2× RCA (lineární, 1 kΩ)

Obousměrné audio: 1× RCA (2,0 Vp-p, 1 kΩ)

Synchronní přehrávání: 16 kanálů
Síťová rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps
Sériová rozhraní: 1× RS-232, 1× RS-485 (full-duplex)

Alarmové vstupy/výstupy: 16 / 9
USB rozhraní: 2× USB 2.0 (přední panel), 2× USB 3.0 (zadní panel)

Protokoly a API: TCP/IP, DHCP, IPv4/v6, RTSP, ONVIF (S/G), SDK, ISAPI

Úložiště a mechanické parametry


Pevné disky: 8× SATA (Hot-swap), každý až 20 TB (max. 160 TB celkem)
Externí úložiště: 1× eSATA rozhraní
RAID pole: 0, 1, 5, 6, 10 (funkci RAID a AI nelze aktivovat současně)
Napájení a spotřeba: 100 až 240 V AC; ≤ 50 W (bez HDD)
Provozní podmínky: teplota -10 až +55 °C; vlhkost 10 až 90 %

Rozměry: 462 × 442 × 88 mm

Hmotnost: ≤ 7,1 kg (bez HDD)

Certifikace: CE, CB, REACH, WEEE, UKCA, RCM, IC, LOA, KC




30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: