Nové Cisco Catalyst 1300X 10-port 5GE, UPoE, 2x10G SFP28 Zobrazit větší

Cisco Catalyst 1300X 10-port 5GE, UPoE, 2x10G SFP28

Na dotaz

Cisco Catalyst 1300X C1300X-10NU-2X – spravovaný L3 switch s 10× 5G mGig PoE++ porty (60 W, 385 W celkem) a 2× 10G SFP28 uplinkem. Přepínací kapacita 140 Gbps, podpora OSPF, stackování až 8 zařízení.

Více informací

24 073 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Cisco Catalyst C1300X-10NU-2X

Spravovaný enterprise switch řady 1300X s deseti 5G multigigabitovými porty s podporou PoE++ a dvěma 10G SFP28 uplinkovými porty.

Switch je určen pro nasazení v pobočkových sítích a sítích středních podniků, kde je vyžadováno napájení náročných koncových zařízení – například přístupových bodů Wi-Fi 7 – přes jediný ethernetový kabel. Každý z 10 portů 5G mGig podporuje standard 802.3bt PoE++ s výkonem až 60 W na port, celkový výkon vyhrazený pro PoE činí 385 W. Přepínací kapacita dosahuje 140 Gbps při přenosové rychlosti 104,16 mpps.

Zařízení pracuje jako plně spravovaný Layer 3 switch s podporou dynamického směrování OSPF v2 a v3, protokolů RIP v2 a Policy-Based Routing. Správu zajišťuje intuitivní webové rozhraní, Cisco Business Dashboard s integrovaným AI asistentem nebo mobilní aplikace Cisco Business. Switch podporuje stackování až 8 jednotek řady C1300X s vysokorychlostními 25G SFP28 propoji pro stacking.

  • Deset portů 5G mGig (10/100/1000/2500/5000 Mbps) s podporou PoE++ 802.3bt až 60 W na port a celkovým výkonem PoE 385 W.
  • Dva uplinkové porty 10G SFP28 s podporou 25G pro stackování, umožňující vysokorychlostní propojení s nadřazenou infrastrukturou.
  • Přepínací kapacita 140 Gbps a přenosová rychlost 104,16 mpps zajišťují provoz bez blokování na všech portech.
  • Podpora dynamického směrování Layer 3 včetně OSPF v2 a v3, RIP v2 a Policy-Based Routing pro flexibilní segmentaci sítě.
  • Hardwarové stackování až 8 switchů řady C1300X jako jediného logického celku se společnou IP adresou a správou až 400 portů.
  • Pokročilé zabezpečení sítě: IEEE 802.1X, DHCP snooping, Dynamic ARP Inspection, IP Source Guard, IPv6 First Hop Security a ochrana před DoS útoky.
  • Správa prostřednictvím Cisco Business Dashboard s AI asistentem, Cisco Business mobilní aplikace, webového GUI nebo plného CLI rozhraní.
  • Podpora standardu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet, automatické vypínání portů při výpadku linky a detekce délky kabelu pro úsporu energie.
  • Paměť DRAM 2 GB DDR4, flash 1 GB SLC, procesor ARM dual-core 1,5 GHz; konzolový port RJ-45 a USB-C na předním panelu.

Zabezpečení a správa sítě
Switch disponuje komplexní sadou bezpečnostních funkcí: podpora IEEE 802.1X s autentizací přes RADIUS/TACACS+, dynamické přiřazení VLAN, ochrana STP (BPDU Guard, Root Guard, loopback guard), privátní VLAN a zabezpečení portů (port security). Funkce Secure Sensitive Data (SSD) chrání citlivé konfigurační údaje. Správa je dostupná přes SSH v1/v2, SSL/HTTPS, SNMP v1/v2c/v3 a Cisco Network Plug and Play pro nasazení bez nutnosti manuální konfigurace.

Kvalita služeb a multicast
QoS je realizována prostřednictvím 8 hardwarových front s plánováním Strict Priority a Weighted Round-Robin (WRR). Switch podporuje IGMP snooping s až 4 000 multicastovými skupinami, IGMP querier, IGMP proxy a MLD v1/v2 snooping pro IPv6 multicast. Funkce iSCSI traffic optimization prioritizuje úložný provoz.

Obsah balení
Switch, napájecí kabel (interní napájecí zdroj 100–240 V, 50–60 Hz).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty: 10× 5G mGig (RJ-45) + 2× 10G SFP28 (uplink 10G, stackování 25G)
PoE standard: 802.3bt PoE++ (Type 3), 802.3at PoE+
Výkon PoE: 385 W celkem, až 60 W na port
Přepínací kapacita: 140 Gbps
Přenosová rychlost: 104,16 mpps (64bajtové pakety)
Vrstva přepínání: Layer 3 (IPv4 i IPv6)
VLAN: podpora až 4 094 VLAN (VLAN 4078–4094 jsou vyhrazeny pro interní použití); 802.1Q, port-based, MAC-based, IP subnet-based
MAC tabulka: 32 000 záznamů
Paketový buffer: 3 MB
Stackování: až 8 switchů
Procesor: ARM dual-core 1,5 GHz
Paměť RAM: 2 GB DDR4
Flash: 1 GB SLC
Konzolový port: RJ-45 + USB-C
Spotřeba (bez PoE): 110 V = 51,9 W / 220 V = 52,5 W
Spotřeba (s PoE): 110 V = 453,2 W / 220 V = 442,2 W
Napájení: 100–240 V, 50–60 Hz, interní zdroj
Provozní teplota: -5 až +50 °C
Ventilátor: 1 (akustický hluk 38,9 dBA při +25 °C)
MTBF: 470 352 hodin (při +25 °C)
Rozměry: 308 × 268 × 43,94 mm
Hmotnost: 3,03 kg
Certifikace: UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: