Žádné produkty
Upozorňujeme zákazníky, že některé zboží nemusí být aktuálně skladem! Při nadrozměrných a velmi těžkých zásilkách, budete informováni o ceně dopravného po potvrzení objednávky z naší strany (platí především u fotovoltaiky).
Zobrazit větší
Na dotaz
Spravovaný gigabitový switch HPE Networking Instant On 1840 S5E29A s 24 porty RJ-45, 16 porty PoE+ Class 4 a 4 porty SFP pro optická uplinková připojení.
Switch je určen pro malé podniky vyžadující spolehlivou síťovou infrastrukturu s podporou napájení po síti (PoE). Celkový výkon PoE dosahuje 195 W, přičemž každý z 16 portů PoE+ (porty 1–16) podporuje standard IEEE 802.3at Class 4 s výkonem až 30 W na port. Zbývajících 8 portů (porty 17–24) pracuje jako standardní gigabitové přístupové porty. Čtyři porty SFP 1GbE (porty 25–28) slouží jako optické nebo metalické uplinky pro propojení s páteřní infrastrukturou.
Správa switche je možná prostřednictvím mobilní aplikace Instant On, cloudového webového portálu nebo lokálního webového rozhraní (Web GUI). Switch podporuje přepínací kapacitu 56 Gbps a propustnost 41,66 Mpps při 64bajtových paketech. Zabezpečení zajišťuje modul TPM 2.0, ochrana proti DoS útokům a podpora VLAN.
Správa a diagnostika
Switch podporuje cloudovou správu přes portál Instant On i lokální Web GUI s podporou až 5 souběžných HTTP/HTTPS relací. K dispozici jsou nástroje pro diagnostiku: Ping IPv4, Traceroute, kabelový diagnostický nástroj, vzdálený syslog a session logging. Aktualizace firmwaru lze plánovat přímo z mobilní aplikace nebo cloudového portálu.
Přepínání a síťové funkce
Switch implementuje protokoly STP (IEEE 802.1D), RSTP (IEEE 802.1w), IGMP snooping v1/v2, LLDP a LLDP-MED. Tabulka MAC adres pojme až 16 000 záznamů, podporováno je až 64 VLAN a 1 000 skupin IGMP. Maximální velikost rámce (Jumbo frame) je 9 216 bajtů.
Fyzické provedení a chlazení
Switch je vybaven 2 pevnými ventilátory (non field-replaceable) s prouděním vzduchu zleva doprava. Akustický výkon dosahuje LWAd = 3,3 Bel, hladina akustického tlaku LpAm (Bystander) = 21 dB. Procesor ARM Cortex-A9 @1,2 GHz, operační paměť 1 GB DDR4, flash 256 MB NAND.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty přístupové (RJ-45): 16× RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T s PoE+ Class 4 IEEE 802.3at (porty 1–16), 8× RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T (porty 17–24)
Porty uplink (SFP): 4× SFP 1GbE (porty 25–28)
PoE výkon: 195 W Class 4 PoE, až 30 W na port
Přepínací kapacita: 56 Gbps
Propustnost: 41,66 Mpps (při 64bajtových paketech)
Latence 100 Mb: ≤ 8,8 µs
Latence 1000 Mb: ≤ 4,7 µs
Tabulka MAC adres: 16 000 záznamů
Maximální počet VLAN: 64
IGMP skupiny: 1 000
Link aggregation (LAG): až 16 skupin, 4 členy na skupinu
Jumbo frame: až 9 216 bajtů
Procesor: ARM Cortex-A9 @1,2 GHz
Operační paměť: 1 GB DDR4
Flash: 256 MB NAND
Packet buffer: 512 KB
Napájení: interní zdroj, 100–127 VAC / 200–240 VAC, 50/60 Hz
Příkon (100% provoz): 100–127 V: 21,5 W; 200–220 V: 20,0 W
Příkon (100% provoz + 100% PoE): 100–127 V: 240,2 W; 200–220 V: 234,3 W
Ventilátory: 2 pevné (non field-replaceable), proudění vzduchu zleva doprava
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: -40 až +70 °C
Provozní relativní vlhkost: 15 až 95 % při +40 °C (nekondenzující)
Maximální nadmořská výška: 3 000 m
Rozměry (hloubka × šířka × výška): 305 × 444 × 44 mm (12,05 × 17,48 × 1,73 in)
Hmotnost: 3,51 kg
Správa: Instant On Cloud Portal, mobilní aplikace, Web Browser, SNMP, Telnet, SSH
Bezpečnostní certifikace: EN/IEC 62368-1 (2. a 3. vyd.), UL 62368-1 (3. vyd.), CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 (3. vyd.), EN/IEC 60825-1:2014 Class 1
Emisní certifikace: EN 55032:2015/CISPR 32 Class A, FCC CFR 47 Part 15:2018 Class A, ICES-003 Class A
SKU: S5E29A