Žádné produkty
Upozorňujeme zákazníky, že některé zboží nemusí být aktuálně skladem! Při nadrozměrných a velmi těžkých zásilkách, budete informováni o ceně dopravného po potvrzení objednávky z naší strany (platí především u fotovoltaiky).
Zobrazit větší
Na dotaz
Univerzální nabíjecí pero s podporou více protokolů pro bezproblémovou práci napříč zařízeními.
Nabíjecí multifunkční pero HP 705 přináší flexibilitu díky kompatibilitě s protokoly MPP 2.0, USI 1.0 a AES 2.0. Umožňuje přirozené psaní a kreslení s přesným ovládáním pomocí 4096 úrovní přítlaku a minimální aktivační silou pod 5 g. Pero je vybaveno dvěma přizpůsobitelnými tlačítky pro rychlý přístup k oblíbeným funkcím.
S výdrží až 25 dní při běžném používání a praktickým USB-C nabíjením je pero spolehlivým pomocníkem pro každodenní práci. LED indikátor zobrazuje aktuální stav nabití. Pero je vyrobeno s ohledem na udržitelnost – obsahuje 60 % recyklovaných materiálů a je dodáváno v obalu s certifikací FSC.
Obsah balení
Stylus HP 705, 1× náhradní vyměnitelný hrot.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ nabíjení: USB-C
Míra přítlaku: 4096 úrovní
Aktivační síla: < 5 g
Baterie: nabíjecí Li-ion, výdrž až 25 dní
Tlačítka: 2 přizpůsobitelná
Protokoly: MPP 2.0, USI 1.0, AES 2.0
Barva: černá
Rozměry: 150 × 9 × 9 mm
Hmotnost: 13 g