Žádné produkty
Upozorňujeme zákazníky, že některé zboží nemusí být aktuálně skladem! Při nadrozměrných a velmi těžkých zásilkách, budete informováni o ceně dopravného po potvrzení objednávky z naší strany (platí především u fotovoltaiky).
Zobrazit větší
Na dotaz
Průmyslový řízený switch vrstvy L3 s PoE+ napájením, určený pro železniční a náročné průmyslové aplikace, splňující normy EN50155, EN45545-2 a IEC 61373.
Switch disponuje 8 porty 10/100/1000BASE-T M12 s PoE+ (IEEE 802.3at, až 36 W na port), 8 datovými porty 10/100/1000BASE-T M12, 2 porty 10GBASE-T M12 (zpětně kompatibilními s rychlostmi 5G/2.5G/1G/100 Mbps) a 2 porty 10GBASE-X Q-ODC. Celkový PoE rozpočet dosahuje až 100 W při napájení nad 36 V DC. Přepínací kapacita switche činí 112 Gbps s propustností 83,3 Mpps.
Zařízení pracuje spolehlivě v teplotním rozsahu -40 až +70 °C a je napájeno z rozsahu 24 až 110 VDC (provozní napětí 16,8 až 137,5 VDC) přes redundantní duální DC vstup. Switch podporuje dynamické směrování OSPFv2 a RIPv2 pro IPv4 a OSPFv3 pro IPv6, redundantní kruhovou topologii dle ITU-T G.8032 ERPS s dobou obnovy kratší než 50 ms a protokol přesného času IEEE 1588v2 PTP.


Pokročilé funkce PoE
Switch nabízí inteligentní správu PoE včetně plánování napájení (4 profily), monitorování spotřeby, kontroly živosti připojených zařízení (PD Alive Check) s automatickým restartem portu při výpadku zařízení a nastavení priorit napájení na každém portu. Funkce PD Recycling Schedule umožňuje pravidelný restart připojených zařízení dle nastaveného harmonogramu.
Bezpečnost a správa sítě
Switch implementuje vrstvové řízení přístupu ACL (L2–L4) pro filtrování provozu dle zdrojové/cílové IP adresy, MAC adresy, TCP/UDP portů nebo VLAN ID. Podporuje až 4 094 VLAN skupin (IEEE 802.1Q), Q-in-Q tunelování (IEEE 802.1ad), protokol GVRP a soukromé VLAN (PVE). Funkce ONVIF umožňuje automatické vyhledávání a monitoring IP kamer přímo z webového rozhraní switche.
Průmyslová odolnost a instalace
Hliníkový kryt s krytím IP40 a nástěnnou montáží je vybaven ochranou proti přetížení proudem a ochranou proti přepólování napájení. Zařízení pracuje bez ventilátoru – zcela tiše.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty 10/100/1000BASE-T M12 s PoE+: 8 (porty 1–8), IEEE 802.3at, až 36 W/port
Porty 10/100/1000BASE-T M12 (datové): 8 (porty 9–16)
Porty 10GBASE-T M12: 2 (porty 17–18), zpětně kompatibilní s 5G/2,5G/1G/100 Mbps
Porty Q-ODC: 2× 10GBASE-X (porty 19–20), single-mode
PoE rozpočet: 80 W (napájení ≤ 36 V DC) / 100 W (napájení > 36 V DC)
Přepínací kapacita: 112 Gbps, bez blokování
Propustnost: 83,3 Mpps při 64 B
Adresní tabulka MAC: 16 000 záznamů
Směrovací protokoly: statické trasy IPv4/IPv6, RIPv2, OSPFv2, OSPFv3
Max. počet statických tras: 128
Redundance: ERPS ITU-T G.8032 v1/v2, STP/RSTP/MSTP, obnova < 50 ms
Synchronizace: IEEE 1588v2 PTP (peer-to-peer a end-to-end transparentní hodiny)
Průmyslové protokoly: Modbus TCP/IP
Napájení: 24–110 VDC (provozní rozsah 16,8–137,5 VDC), duální DC vstup
Příkon: max. 36,04 W bez PoE, max. 43,57 W s PoE
Provozní teplota: -40 až +70 °C
Relativní vlhkost: 5 až 95 % (bez kondenzace)
Krytí: IP40, hliníkový kryt
Montáž: nástěnná
Rozměry: 400 × 195 × 74 mm
Hmotnost: 4 700 g
Normy: EN50155, EN45545-2, IEC 61373, FCC Part 15 Class A


