Žádné produkty
Upozorňujeme zákazníky, že některé zboží nemusí být aktuálně skladem! Při nadrozměrných a velmi těžkých zásilkách, budete informováni o ceně dopravného po potvrzení objednávky z naší strany (platí především u fotovoltaiky).
Zobrazit větší
Na dotaz
Podniková cloudová brána ve formátu 1U rack, postavená na 24jádrovém procesoru ARM Neoverse N2 s taktovací frekvencí 2,5 GHz, určená pro rozsáhlé podnikové sítě s požadavky na vysoký výkon, pokročilou bezpečnost a nepřetržitý provoz.
Zařízení podporuje až 22 500 současně připojených uživatelů a správu více než 2250 UniFi zařízení. Díky 10 milionům souběžných relací a IDS/IPS propustnosti až 79 Gbps zvládá i ty nejnáročnější bezpečnostní pracovní zátěže bez snížení výkonu. SSL inspekce dosahuje propustnosti až 61 Gbps.
Pro distribuované organizace slouží Enterprise Firewall Core jako výkonné SD-WAN centrum s podporou více než 5000 souběžných IPsec/WireGuard tunelů a agregovanou propustností IPsec až 38 Gbps. Vysoká dostupnost je zajištěna prostřednictvím Shadow Mode (VRRP) a redundantními, za provozu vyměnitelnými napájecími zdroji. Správa probíhá centrálně přes platformu Site Manager s podporou integrace Entra, Google Workspace a LDAP.
Bezpečnostní funkce a VPN
Enterprise Firewall Core nabízí komplexní sadu bezpečnostních nástrojů: stavový firewall s rozpoznáváním aplikací, IDS/IPS, SSL inspekci, filtrování URL adres, hloubkovou inspekci paketů (DPI), filtrování obsahu a blokování reklam. Pro VPN konektivitu jsou podporovány protokoly IPsec, WireGuard, OpenVPN a L2TP, včetně bezkonfigurační služby VPN Teleport a jednoduchého VPN serveru Identity Endpoint. SD-WAN je k dispozici bez licenčních poplatků prostřednictvím Site Magic.
Síťové funkce a směrování
Zařízení podporuje dynamické směrování OSPF a BGP, pokročilý NAT (SNAT, DNAT, Masquerade, NAT Pooling, 1-to-1 NAT), agregaci portů LACP, Multi-Chassis Link Aggregation, pokročilé QoS, mDNS proxy, IGMP proxy a integrovaný RADIUS server s podporou RADIUS over TLS (RadSec). Tabulka MAC adres pojme až 130 000 záznamů. Podporováno je také připojení LTE zálohy pro dodatečné přepínání při výpadku WAN.
Provozní prostředí a hardware
Zařízení je konstruováno z hliníku a oceli SGCC, splňuje normu NDAA a disponuje certifikacemi CE, FCC a IC. Provoz je možný při teplotách 0 až +40 °C. Maximální příkon činí 171 W, tepelný výdej 585 BTU/hod. Hmotnost zařízení je 7,85 kg, rozměry 442,4 × 400 × 43,7 mm.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: 24jádrový ARM Neoverse N2 na 2,5 GHz
Systémová paměť: 32 GB
Úložiště: 128 GB SSD (integrovaný)
Propustnost IDS/IPS: 79 Gbps
Propustnost SSL inspekce: 61 Gbps
Souběžné relace: 10 milionů
Nové relace za sekundu: 120 000
SSL/TLS inspekce – souběžné relace: 10 000
Souběžné IPsec/WireGuard tunely: 5000+
Agregovaná propustnost IPsec: 38 Gbps
Spravovaná zařízení UniFi: 2250+
Současně připojení uživatelé: 22 500+
Aktivní zařízení: 22 000
Porty: 4× 100G QSFP28, 4× 25G SFP28, 8× 10 GbE RJ-45, 2× 1 GbE RJ-45, 1× MGMT, 1× konzole
Max. počet WAN portů: 8
Tabulka MAC adres: 130 000 záznamů
Redundance napájení: 2× za provozu vyměnitelný zdroj 550 W (AC/DC)
Napájení: 100–240 V AC, 50/60 Hz, max. 7,5 A
Max. příkon: 171 W
Tepelný výdej: 585 BTU/hod
Formát: rack 1U
Rozměry: 442,4 × 400 × 43,7 mm
Hmotnost: 7,85 kg
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Certifikace: CE, FCC, IC, NDAA
Displej: 1,3" dotykový
Správa: Ethernet, Bluetooth, OOB management port, konzolový port

